LotniczaPolska.pl

Wpisy na blogu:

Twoje zainteresowania i pasje?
Interesuje mnie nowoczesna technika i perspektywy jakie jej rozwój rysuje przed ludźmi w przyszłości, pasjonują mnie rozwiązania genialne, szczególnie gdy są proste i tanie, dzięki którym stają się przystępne dla wszystkich. Lubię fantastykę, która pobudza moją wyobraźnię i inspiruje :) Lubię aktywnie spędzać czas podróżując kajakiem, rowerem, samochodem, paralotnią, samolotem - wtedy chłonę otaczającą nas naturę. Fotografia pomaga mi dzielić się tym co mogę zobaczyć z innymi ludźmi

Od kiedy latasz?
Latam od roku 1995, a od dziecka nasiąkałem lotnictwem.

Jakie posiadasz uprawnienia?
Uprawnienia: pilot i instruktor paralotniowy (INS, PPG, PPGG, CP), mechanik paralotniowy, egzaminator LKE, pilot samolotowy PPL

Dlaczego paralotniarstwo, a nie inna dyscyplina lotnicza?
Paralotniarstwo ze względu na fascynującą prostotę latania, na bezpośredniość obcowania z powietrzem, na przystępność i możliwość dzielenia się nim z innymi, na niezwykłą mobilność.

Co sprawia Ci największą satysfakcję jeśli chodzi o paralotniarstwo?
Największą satysfakcję mam wtedy, gdy moi uczniowie-piloci nabierają pewności siebie i przejmują inicjatywę. Jestem szczęsliwy, kiedy widzę jak uczniowie przerastają swojego nauczyciela :) Bardzo lubię bezpośrednio dzielić się wrażeniami z lotów podczas lotów tandemowych - to wielka frajda patrzeć jak pasażer emanuje radością ciesząc się lotem :)

Od ilu lat zajmujesz się szkoleniami?
Szkoleniami pilotów paralotniowych zajmuję się od 10 lat.
Szukaj na LotBlogi:

Zaawansowane

Cezary 'Alpi' Jastrzębski
Alpi o paralotniarstwie

Łomża 2011!

Alpi |  •  17 sty 2012 - 22:14:04 

W Łomży zawitaliśmy drugiego października w niedzielę, tuż przed wyjazdem na Grappę. I sobota i niedziela od rana były bardzo mgliste, także pomysł przelotu ze Złotopolic do Łomży upadł, gdyż nie było możliwości startu z naszego pasa. Pozostał transport kołowy. Na lądowiskach XII MIkrolotowych Mistrzostw Podlaskiego KONTAKTY 2011 pojawiłem się w południe. Nieco później dołączył do mnie Paweł. Nie napiszę zatem jak przebiegła cała impreza, bo jej nie widziałem od początku. Ale to co widziałem w ostatnim dniu wystarczy, aby ją podsumować. Jestem przekonany w 100%, że jak zwykle była znakomita! Przygotowano trzy lądowiska, różnorodne atrakcje dla publiczności, coś dla ducha i dla brzucha, dopisała frekwencja i goście specjalni, a do tego była znakomita pogoda. W powietrzu było kolorowo od paralotni i lekkich samolotów, aż miło było patrzeć na niebo. Jednym słowem jak KONTAKTY za coś się zabiorą, to na pewno będzie rozmach i profesjonalizm. Dziękuję Organizatorom w imieniu wszystkich co jeszcze nie podziękowali. A poniżej krótki filmik z naszych lotów na którym widać, że panowały piękne warunki VMC cool smiley

•   1  Komentarz(y)

Komentarze

Re: Łomża 2011!

Lajkonik |  •  28 sty 2012 - 19:58:58

Lomza jest the best.zawszethumbs up

Dodaj komentarz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym blogu.

Kliknij żeby zalogować